Struny pro smyčcové nástroje - Hudební nástroje RaBa (Radek Bagar), Vranovská 9, Brno, 614 00

Úvod / Smyčcové nástroje / Příslušenství / Struny /

Struny

POZOR! Tato databáze obsahuje jen malou část našeho sortimentu! Zdaleka ne všechny nástroje naleznete zdokumentovány v této kategorii zboží. Více informací > Kontakty

Klikněte na náhled pro zobrazení fotografií naší provozovny v plné velikosti
(Klikněte na náhled pro zobrazení fotografií naší provozovny v plné velikosti)

Obsah této stránky je pravidelně průběžně aktualizovaný!

Záznamů: 6-10 z celkem 19   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pirastro - Wondertone

Pirastro - Wondertone

Nejmodernější struny Pirastro se zdokonaleným syntetickým jádrem Pirastro. Předností jsou ideální zvukové i provozní vlastnosti pro všestranné použití - dokonalá stabilita ladění, výjimečná hratelnost a okamžitá odezva, jasný tón s dlouhým dozvukem. Čas nutný k "rozehrání" strun a usazení ladění je omezen prakticky na nulu. Struna E je vyrobena z nejnovějšího materiálu Pirastro (postříbřený ocelový drát) a je totožná se strunami E ze sady Passione a Evah Pirazzi. Ve srovnání se sadou Evah Pirazzi charakterizuje tento set přímý a silný tón (Struny Evah Pirazzi jsou zvukově sytější a barevnější).

Dostupné pro nástroje: Housle

 

Pirastro - Violino

Pirastro - Violino

Struny Violino jsou vyráběny na bázi nejnovějšího syntetického jádra Pirastro (podobně jako Wondertone Solo, Evah Pirazzi a Obligato). Ve srovnání se sadou Obligato mají teplejší zvuk a velmi malé pnutí. Jejich zvuk je velmi barevný a jemný. Struny nereagují na teplotní a vlhkostní výkyvy a jsou z výše uvedených moderních syntetických strun Pirastro cenově nejvýhodnější. Žádány jsou především pokročilými studenty hudebních oborů a houslisty, kteří chtějí u nástroje ostřejšího tónu (např. s vyšší klenbou vrchní desky) zvýraznit žádoucí alikvóty a jeho barevnost.

Dostupné pro nástroje: Housle

 

Pirastro - Tonica

Pirastro - Tonica

Moderní a univerzálně použitelné struny se syntetickým jádrem (podobně jako např. Thomastik Dominant), které patří k nejprodávanějším a nejuniverzálnějším sadám Pirastro. Jsou vhodné pro starší i nové nástroje, výborně se adaptují a jsou intonačně stabilní ihned po natažení. Nereagují na vnější vlivy prostředí, vynikají bohatou barevností a sílou tónu. Z hlediska poměru ceny a kvality jde o ideální volbu pro profesionální i amatérské hudebníky. Možnost výběru ze dvou provedení struny E (ocelové nebo opředené).

Dostupné pro nástroje: Hosle, Viola

 

Pirastro - Piranito

Pirastro - Piranito

Stále populárnější a cenově velmi zvýhodněné struny Pirastro s ocelovým jádrem, které charakterizuje jasný a čistý tón. Vhodné pro žáky základních uměleckých škol, studenty konzervatoří či pro amatérské hudebníky všech kategorií. Jsou na rozdíl od jiných typů studentských celokovových strun velkých konkurenčních výrobců měkčí a zvukově barevnější. Tyto odolné a trvanlivé struny spolehlivě drží ladění a mají dlouhou životnost.

Dostupné pro nástroje: Housle, Viola, Violoncello

 

Pirastro - Oliv

Pirastro - Oliv

Střevové struny pro moderní smyčcové nástroje, brilantní zvuk s velkým tonálním rozsahem a schopností modulace. Struny jsou díky speciální povrchové úpravě rychle laditelné a intonačně stabilní. Spodní struny houslové a violové sady jsou dostupné i ve verzi steiff, která vykazuje vyšší pnutí, je tvrdší a pevnější.

Dostupné pro nástroje:

- housle
- viola
- violoncello
- kontrabas

 

Záznamů: 6-10 z celkem 19   Začátek | Předchozí | Následující | Konec


TENTOweb Design & Marketing | 2010 - 2019 © Hudební nástroje RaBa, Vranovská 9, Brno, 614 00 - 728 700 528.
Kopírování obsahu těchto stránek není povoleno bez předchozího souhlasu majitele nebo autora. [-A-]