Příslušenství pro smyčcové nástroje - Hudební nástroje RaBa (Radek Bagar), Vranovská 9, Brno, 614 00

Úvod / Smyčcové nástroje / Příslušenství /

Příslušenství

O našem velkém výběru se dále můžete informovat přímo na naší provozovně, telefonicky či e-mailem (viz. Kontakty). Po dohodě lze zajistit na objednávku i zboží dalších značek.

POZOR! Tato databáze obsahuje jen malou část našeho sortimentu! Zdaleka ne všechny nástroje naleznete zdokumentovány v této kategorii zboží. Více informací > Kontakty

Klikněte na náhled pro zobrazení fotografií naší provozovny v plné velikosti
(Klikněte na náhled pro zobrazení fotografií naší provozovny v plné velikosti)

Obsah této stránky je pravidelně průběžně aktualizovaný!

Záznamů: 66-69 z celkem 69   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Povlaky Classic Line - Pro Kontrabas nebo Violoncello

Povlaky Classic Line - Pro Kontrabas nebo Violoncello

Cenově zvýhodněná řada polstrovaných nepromokavých povlaků „Classic Line“ standardního provedení.
Pro violoncello: Polstrování 3 mm, velká kapsa na noty, kapsa na struny, 2 kapsy pro smyčce, polstrované nastavitelné popruhy. Dostupný pro všechny velikosti violoncell.
Pro kontrabas: Polstrování 3 mm, velká kapsa na noty, kapsa na struny, 1 kapsa pro smyčec, polstrované nastavitelné popruhy. Dostupný pro všechny velikosti kontrabasů.

 

Pevné violoncellové odlehčené pouzdro

Pevné violoncellové odlehčené pouzdro

Odlehčené a velmi pevné violoncellové pouzdro s popruhy na záda. Sametový interiér se dvěma držáky smyčců, velká kapsa na kalafunu a struny, černé provedení. Pouzdro je dostupné pro velikosti violoncell 4/4 - 1/4.

 

Kufr na housle - Student

Kufr na housle - Student

Luxusní odlehčený kufr pro housle, dostupný ve čtyřech velikostech houslí (4/4, 3/4, 1/2 a 1/4) a violu, držáky pro dva smyčce, velká vnější kapsa na noty se zipem, šedé vnitřní polstrování, dečka, černé provedení exteriéru, popruh s kovovými karabinami, uzavírání na zip, tuba na struny a vlhkoměr (pouze velikost 4/4), samostatný oddíl pro pavouka, precizní zpracování.

 

Kufr na housle - Profesional

Kufr na housle - Profesional

Kufr špičkové kvality z pevného materiálu (vnitřní dřevěná konstrukce), dostupný pro housle velikosti 4/4 nebo 3/4. Hmotnost 3,4 kg. 4 držáky na smyčce, 2 velké oddíly pro příslušenství, vlhkoměr, trubka na struny, zvlhčovač, velká kapsa pro noty, dečka na nástroj, speciální ochrana hran nástroje, dva popruhy. Rozměry kufru: 80 x 25 x 13 cm. Vynikající poměr ceny a kvality. Houslový kufr nově ve čtyřech barevných provedeních vnitřních a vnějších potahových materiálů.

 

Záznamů: 66-69 z celkem 69   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 


TENTOweb Design & Marketing | 2010 - 2020 © Hudební nástroje RaBa, Vranovská 9, Brno, 614 00 - 728 700 528.
Kopírování obsahu těchto stránek není povoleno bez předchozího souhlasu majitele nebo autora. [-A-]